Technologie

Quadramine® Complex

Kluczowa, wielokrotnie nagradzana technologia keratynowa. Ekskluzywna mieszanka hydrolizowanych protein keratyny, identycznych jak we włosach, o zróżnicowanych masach cząsteczkowych (MWS 150-2500), które wnikają aż w najgłębsze warstwy struktury włosów, by zagwarantować im dogłębną rekonstrukcję podczas każdej koloryzacji.Efekt: Włosy odbudowane od wnętrza i na zewnątrz. Podczas koloryzacji cząsteczki pigmentu wnikają we włos szybciej i głębiej, co znacząco przedłuża trwałość i wzmacnia nasycenie koloru.

SmartRelease

SmartRelease Technology to nasz jedyny w swoim rodzaju system dostarczania liposomów do całej struktury włosów, który zapewnia stałe, stopniowe uwalnianie aktywnych składników: olejku z owocu dzikiej róży, argininy i keratyny – nie tylko podczas zabiegu, ale też na długo po jego zakończeniu.Efekt: Silne, błyszczące i zdrowe włosy. Ochrona przed skumulowanymi efektami codziennej stylizacji i niszczącym działaniem czynników środowiskowych.

Trans-Cuticle Delivery System

Unikalny system dostarczania molekuł koloru do wnętrza włosa. TCD pozwala na maksymalne ograniczenie amoniaku w składzie farb JOICO (1,4-1,9 – najniższe stężenie amoniaku wśród farb dostępnych na rynku).Zgrany duet TCD składa się z dwóch komponentów, których wspólne działanie zapewnia najlepsze efekty:• MOISTURE COMPLEX – zmiękcza zewnętrzną warstwę włosa i otwiera pory. To pozwala na najbardziej efektywne wnikanie pigmentu przy minimalnym naruszeniu zewnętrznej warstwy włosa. • QUADRAMINE COMPLEX – zamyka łuski i naprawia zewnętrzną warstwę włosa po koloryzacji, zatrzymuje pigment w jego wnętrzu oraz odbudowuje słabe i zniszczone włosy.

ArgiPlex™ Technology

Nowoczesne farbowanie bezpieczne dla włosów. ArgiPlex Technology to przełomowa technologia, która znajduje się w koloryzacji JOICO LUMISHINE, która łączy siłę i możliwości trzech zaawansowanych formuł gwarantujących w pełni skuteczną odbudowę zniszczonych włosów, wydłużoną trwałość koloru oraz dwukrotnie większy połysk.
Oficjalnym dystrybutorem JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.