Szkolenia i edukacja

Edukatorki

JOANNA WERNER

Od 15 lat zdobywa doświadczenie na szkoleniach u uznanych fryzjerów takich jak Filip Galas czy Małgorzata Babicz. Twórczyni kolekcji i sesji zdjęciowych. Stylistka na backstage’u takich realizacji telewizyjnych jak Top Model czy Projekt Lady. Od 2018 roku jest edukatorką marki JOICO a na co dzień pracuje w salonie przy Akademii Perfect Salon w Krakowie.
Inspiruje ją moda, trendy i to co niosą ze sobą social media.

Prywatnie mól książkowy, uwielbiający siłownię, jazdę na rowerze, snowboard i kitesurfing. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi.

IRYNA YATSUKEVYCH

Fryzjerka – edukatorka z powołania. To połączenie zawsze było bliskie jej sercu, dlatego ukończyła szkołę fryzjerską a następnie koledż pedagogiczny. Od 2015 roku edukatorka marki JOICO, najpierw w Ukrainie a teraz w Polsce. Stale się rozwija kładąc szczególny nacisk na wymianę doświadczeń ze swoimi kolegami z branży. Na co dzień pracuje w Salonie Miasto Włosów przy Akademii Perfect Salon w Krakowie. Traktuje to jako cenne doświadczenie w pracy edukatora.

Kocha podróże, a szczególnie kiedy łączą się z pracą zawodową. Wolny czas spędza aktywnie uprawiając sport np. nurkowanie czy jazda na rowerze.

JULITA NIEZGODA

Edukatorka z dyplomem Mistrza fryzjerstwa, właścicielka Studio Effect w Gdyni oraz pasjonatka włosów i sztuki fryzjerskiej. Autorka kolekcji fryjzjerskich. Od zawsze wiedziała ,że jej pasja przerodzi się w stałe zajęcie. Od samego początku od 1995r. stawia na naukę. Szkoli się w akademiach w Polsce i w Europie.

Stylistka na backstage’ach takich projektów jak: Festiwal w Sopocie, Warsaw Fashion Week, Bitwa na głosy TVP, Miss Polski, Top Model TVN, Eurowizja TVP czy Master Szef TVN.

Oficjalnym dystrybutorem JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.