Pielęgnacja włosów

PIELĘGNACJA WŁOSÓW Z JOICO

Poczuj wewnętrzną radość i pewność wyjątkowo zdrowo wyglądających włosów dzięki najbardziej wszechstronnej, technologicznie ukierunkowanej kolekcji produktów do pielęgnacji domowej — wszystko zaprojektowane, aby zapewnić Ci wyrafinowane rezultaty salonowe.

DEFY DAMAGE PRZED USZKODZENIAMI!

NOWA GENERACJA PIELĘGNACJI WŁOSÓW

DEFY DAMAGE

Przedstawiamy Defy Damage, rewolucyjny zestaw produktów do pielęgnacji włosów, który chroni wszystkie rodzaje włosów przed niszczącymi skutkami codziennej stylizacji na gorąco, ekspozycji na promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiska, które prowadzą do suchych, matowych i pozbawionych blasku loków. Chroni i wzmacnia wiązania włosów, zapewniając zdrową transformację włosów, którą możesz natychmiast zobaczyć i poczuć.

Produkty Blonde Life zostały stworzone specjalnie po to, aby włosy były lekkie i jasne. Urodziły się, aby mieć pewność, że blondynki naprawdę mają więcej zabawy!

Poznaj ultrafioletowy duet, który pomaga blondynkom zachować chłód, pomagając przywrócić lodowate piękno i blask chłodnym blond włosom.

Do suchych, spragnionych włosów. Nawet najbardziej spieczone włosy natychmiast zamieniają się w wizję bujnej miękkości i całkowitej łatwości w układaniu.

Farbowanie, aby zachować ostry, bajeczny, żywy kolor na długo po wizycie w salonie? Zaangażuj się na dłuższą metę z JOICO Colorful. Stworzona z odżywczego olejku kameliowego i ekstraktu z owoców granatu, nasza kolekcja przeciwdziałająca blaknięciu zapewnia połysk, siłę i ochronę przed blaknięciem koloru. To genialne i piękne trio, które zapewnia wierny odcień.

dla miękkości, trwałej objętości, pełni i liftingu blaknięciem koloru. To genialne i piękne trio, które zapewnia wierny odcień.

Nawodnienie, które Cię nie obciąży

Potężna technologia rekonstrukcyjna w linii do pielęgnacji domowej, stworzona, aby pomóc w regeneracji i wzmocnieniu włosów.

Formuły K-PAK Color Therapy pomagają utrzymać żywe kolory i zdrowy wygląd.

STYLE & FINISH

Podnieś swój styl dzięki przyszłościowym produktom zaprojektowanym w celu ochrony włosów przed codziennymi skutkami ekspozycji na środowisko. Od wilgoci po zanieczyszczenia, promienie UV po działanie narzędzi cieplnych. Kolekcja Style and Finish firmy JOICO pozwala tworzyć ulubione fryzury, jednocześnie chroniąc włosy przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia cząsteczkami, wilgoć i uszkodzenia termiczne.

Transformujące teksturyzatory z najnowocześniejszymi składnikami, które pomagają chronić włosy przed uszkodzeniem.

Oficjalnym dystrybutorem JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.