Koloryzacja włosów

KOLORYZACJA WŁOSÓW Z JOICO

Dzięki poradom ekspertów i niezrównanej kolekcji innowacyjnych kolorów, Joico zapewnia zdrowo wyglądające, lśniące, żywe włosy w każdym odcieniu – od najjaśniejszych blondynek po bogate, wymiarowe brunetki i zawsze przyciągające wzrok czerwienie. Odkryj ścieżkę, która jest dla Ciebie idealna.

Ekscytujący, czerwony dywan, tak olśniewający i utalentowany, że powinien zabrać do domu swoje własne trofeum. LumiShine działa magicznie od środka, natychmiastowo regenerując włosy i zapewniając nawet dwukrotnie większy połysk, mega miękkość, a także trwały i trwały kolor.

Pierwszy trwały krem ​​koloryzujący JOICO z dodatkiem kolagenu pomaga ożywić pasemka i zachować młodszy wygląd włosów.

Światowej klasy rozjaśniacze, które wznoszą blond na nowy poziom. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest lśniący złoty, czy idealnie platynowy, Blonde Life – zaopatrzony w odżywcze, egzotyczne olejki – pomaga pozbyć się problemów związanych z brązowawym połyskiem, blaknięciem i uszkodzeniami, z którymi codziennie borykają się profesjonalnie rozjaśniane włosy. Zaufaj nam, dzięki Blonde Life Ty (i Twoje włosy) naprawdę będziecie się bawić.

Niestandardowy kolor, który pokazuje swoją siłę! Z Vero K-Pak otrzymujesz dwa uderzenia wspaniałego, bogatego, żywego koloru włosów i nasz nagradzany Reconstructor, połączenie, które sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały zdrowo i będą chronione za każdym razem, gdy odwiedzasz salon.

Podobnie jak skóra, naturalny proces starzenia się wpływa na włosy. Vero K-Pak Age Defy sprawia, że ​​włosy wyglądają młodziej i są w lepszej kondycji, bardziej lśniące i ożywione.

Przygotuj się na olśnienie kolekcją pięknie napigmentowanych odcieni zaprojektowanych, aby uwolnić Twoją dziką stronę. Dzięki opcjom mieszania i dopasowywania, nieskończonym możliwościom i odżywczym składnikom włosy stają się ekscytujące za jednym zamachem.

ROZŚWIETLACZE

Wysokowydajne formuły do ​​nakładania i zdejmowania skóry głowy oraz pełna kolekcja zaprojektowana w celu podniesienia kunsztu i integralności zdrowych, pięknych, rozjaśnionych włosów.

Oficjalnym dystrybutorem JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.