Nasza historia

Poznaj historię marki JOICO.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest dzielenie się radością zdrowych i pięknych włosów. Nazywamy ją „Joi”.

Joi jest w sercu wszystkiego, co robimy.

Ponadto intensywnie działamy, aby sprawiać radość także naszej planecie. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom JOICO przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, co czyni naszą planetę miejscem jeszcze bardziej przyjaznym do życia.

Według nas nie ma nic piękniejszego na świecie, niż zdrowe i zadbane włosy – co nieodłącznie wiąże się z ich intensywnym połyskiem, czystym kolorem oraz wspaniałą strukturą.

Każdego dnia nasi styliści na całym świecie sprawiają radość kobietom i mężczyznom oraz ich włosom. Wiemy bowiem, że szczęśliwe włosy wpływają na dobre samopoczucie.

W JOICO od lat dbamy o to, aby każdy kosmetyk odpowiadał na określone potrzeby włosów i gwarantował im konkretne rezultaty. I tak jest, bo my zawsze dotrzymujemy obietnic i nie chodzimy na kompromisy. Radość jest sednem naszej pracy, ponieważ wiemy, jak sprawiać radość, jak tę radość tworzyć i jak się nią dzielić.

PETA

Nasze produkty otrzymały oficjalny certyfikat organizacji People for the Ethical Treatment of Animals – PETA. Certyfikat PETA potwierdza, że nie wykorzystujemy zwierząt ani produktów odzwierzęcych przy wprowadzaniu na rynek swoich kosmetyków, nie testujemy swoich produktów na zwierzętach i jesteśmy przyjaźni dla środowiska.

Konsumenci mogą być pewni, że produkty JOICO, które kupują z legalnych kanałów sprzedaży, nie ingerują w świat zwierząt.

Oficjalnym dystrybutorem JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.