Blonde Ambassador

Dołącz do programu Blonde Ambassador JOICO

Blonde Ambassador JOICO

Dołącz do programu Blonde Ambassador JOICO i wraz z Łukaszem Urbańskim – Ambasadorem Marki twórz najpiękniejsze blondy w Polsce i… na całym świecie!

Do udziału w nim zapraszamy absolutnie wszystkich, którzy czują się mistrzami blondu i kochają JOICO – markę numer jeden w koloryzacji na świecie.

Do teamu Blond Ambasador, poszukujemy pasjonata, który z precyzją tworzy oszałamiające blondy. Wymagamy nie tylko talentu, ale i głębokiej wiedzy na temat blondów, z kilkuletnim doświadczeniem jako kolorysta. 

Niezbędne jest także zrozumienie i znajomość marki JOICO. Jeśli czujesz, że to właśnie Ty masz niepowtarzalne zdolności i pasję, aby być Blonde Ambasadorem, czekamy na Twoją kreatywną aplikację! 

Stań się częścią teamu o zasięgu europejskim! Wspólnie twórzmy magię doskonałych blondów, która zachwyci świat!

Aplikować może każdy, kto pracuje na marce JOICO – nagraj krótki film o swojej pasji do blondów i poprzez stronę www.joicopolska.pl/blonde-ambassador prześlij go do nas do 21 kwietnia! 

Czekam na Ciebie w mojej kreatywnej przestrzeni w Warszawie, gdzie wspólnie rozpoczniemy niezapomnianą przygodę i wytyczymy nowe trendy dla najbardziej pożądanych koloryzacji na świecie! – Łukasz Urbański

Do zobaczenia na spotkaniu Blond Ambasadorów!

 

    *  Maksymalny rozmiar pliku to 1000 mb. Dozwolone formaty to:  flv | mkv | avi | mp4 | wmv | mpg | mov.

    Oficjalnym dystrybutorem JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.