x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Curl

SERIA CURL to szeroka paleta kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów kręconych, które wymagają odpowiedniego traktowania.

Linia CURL została stworzona, aby osoby z kręconymi włosami odstawiły prostownice i zapomniały o codziennej walce z puszącymi lokami. To znakomite narzędzie do walki z niesfornymi włosami.

"Włosy kręcone są niezwykle delikatne i podatne na uszkodzenia oraz trudne do układania. Mają to na uwadze, JOICO stworzyło gamę produktów przeznaczonych do przekształcania opornych włosów w zdrowe, piękne i zdyscyplinowane loki. Linia CURL to rewolucja w pielęgnacji i stylizacji włosów kręconych" - mówi Eric Kater, wiceprezes Joico Zotos Europe.

Linia CURL to siedem produktów, z których każdy został opracowany przy wykorzystaniu unikalnej technologii Curl Joico Repair™, składającej się z:
• Potrójnego kompleksu olejków zapewniającego silne nawilżenie
• Bio-Advanced Peptide Complex™ zapewniającego pełną odbudowę i ochronę
• AuqaLastik Technology™ zapewniającej długotrwałe utrwalenie fryzury, jej elastyczność i najwyższą kontrolę puszenia

Synergia wzmocnienia, uzupełnienia wilgoci oraz ochrony i utrwalenia pozwala na utrzymanie pięknych loków i fal bez wysiłku
Cleansing
50/300/1000

Więcej
Nourished
50/300/1000

Więcej
Crème Wash
300

Więcej
Perfected
50/150

Więcej
Refreshed
50/150

Więcej
Controlling
100

Więcej
Defining
150

Więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!