x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Style & Finish
JOICO JoiGel Medium
Pojemności: 250 ml

JOICO JOIGEL MEDIUM - żel do stylizacji


Poziom utrwalenia: 4


Potrzebujesz utrwalenia i połysku włosów, ale bez efektu nienaturalnie sztywnych pasm? Żel do stylizacji JOICO JoiGel Medium ma na celu dostarczenie wszystkich tych rzeczy, a dodatkowo chroni włosy przed wilgocią i zanieczyszczeniami powietrza!


Za co pokochasz żel JOICO JoiGel Medium?
 

  • To coś o wiele więcej niż tylko utrwalenie - JOICO JoiGel Medium długotrwale chroni włosy przed działaniem wilgoci i negatywnymi czynnikami środowiskowymi.
  • Dodaje objętości włosom. 
  • Zwiększa połysk.
  • Zapewnia ochronę termiczną do 232°C.
     

Pożegnaj się z nienaturalnie sztywnymi pasmami! Produkt elastycznie osadza się na włosach, utrzymując fryzurę w idealnym miejscu.
 

POLIMERY


Pozwalają stworzyć gładką, żelową konsystencję, a także umożliwiają elastyczne, ale skuteczne utrwalenie fryzury. 


OLEJ Z NASION MORIGNI


To cenne źródło przeciwutleniaczy, witaminy A i E, cynku oraz krzemionki (czyli elementów niezbędnych do tworzenia zdrowych, mocnych i odpornych na uszkodzenia włosów). Pomaga zwiększyć połysk i miękkość włosów.


Sposób użycia: 


Nakładaj na wilgotne lub suche włosy. Stylizuj wedle uznania. 

Kupując produkt JOICO z hologramem masz pewność, że jest on ORYGINALNY i pochodzi z autoryzowanego źródła sprzedaży. Hologram oznacza, że produkt był przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, jego skład jest bezpieczny, a termin ważności nie upłynął. 
 

 
kup_onlinekup_w_salonie
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!