x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Style & Finish
JOICO JoiGel Firm
Pojemności: 250 ml

JOICO JOIGEL FIRM - żel do stylizacji

Poziom utrwalenia: 8


Włosy mocne i grube (a niekiedy nawet szorstkie) potrzebują żelu do stylizacji, który sprosta ich szczególnym wymaganiom. Mocna formuła JOICO JoiGel Firm potęguje blask włosów i ich nawilżenie oraz chroni je przed zanieczyszczeniami i wilgocią, ponadto długotrwale utrzymuje fryzurę na swoim miejscu. 
 

Za co pokochasz żel JOICO JoiGel Firm?
 

  • To o wiele więcej niż tylko wysoka moc utrwalenia.
  • Pomaga nadać włosom odpowiednią strukturę.
  • Zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią.
  • Zwiększa połysk.
  • Gwarantuje ochronę termiczną do 232°C.
  • Zapewnia ochronę przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi. 


 

Pożegnaj się z nienaturalnie sztywnymi pasmami! Produkt elastycznie i naturalnie osadza się na włosach, utrzymując fryzurę w idealnym miejscu.


POLIMERY


Pozwalają stworzyć gładką, żelową konsystencję produktu, a także umożliwiają elastyczne, ale skuteczne utrwalenie fryzury. 


OLEJ Z NASION MORIGNI


To cenne źródło przeciwutleniaczy, witaminy A i E, cynku oraz krzemionki (czyli elementów niezbędnych do tworzenia zdrowych, mocnych i odpornych na uszkodzenia włosów). Pomaga zwiększyć połysk i miękkość włosów.


Sposób użycia: 


Nakładaj na wilgotne lub suche włosy. Stylizuj wedle uznania. 

 
Kupując produkt JOICO z hologramem masz pewność, że jest on ORYGINALNY i pochodzi z autoryzowanego źródła sprzedaży. Hologram oznacza, że produkt był przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, jego skład jest bezpieczny, a termin ważności nie upłynął. 
kup_onlinekup_w_salonie
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!