x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Style & Finish
JOICO JoiMist Firm
Pojemności: 350 ml

JOICO JOIMIST FIRM – lakier zapewniający ochronę i utrwalenie
 

Poziom utrwalenia: 7-10
 

Twoja fryzura wygląda świetnie i chcesz, aby jak najdłużej tak pozostało? To wszystko staje się możliwe – bez sztywnego i sztucznego efektu, który często powstaje wskutek korzystania z lakierów do włosów. Lakier JOICO JoiMist Firm ma działanie ochronne oraz gwarantuje wysoki poziom utrwalenia, zapamiętując kształt Twojej fryzury, która nie będzie już wymagać poprawek. 
 

Za co pokochasz lakier JoiMist Firm? 
 

  • Zapewnia ochronę termiczną, ochronę przed wilgocią i negatywnymi czynnikami środowiskowymi.
  • Gwarantuje wysoki poziom utrwalenia, które trwa przez cały dzień.
  • Pomaga kontrolować puszące się włosy. 
  • Nie zawiera parabenów. 

 

POLIMERY


Zapewniają wysoką wydajność produktu, są elastyczne i nie kruszą się. Tworzą krystalicznie czyste, elastyczne wykończenie i zapewniają naturalne utrwalenie fryzury – zaprojektowane tak, aby utrzymać daną stylizację na miejscu w każdą pogodę, bez uczucia lepkości i sztywności.


OLEJ Z NASION MORINGI


To cenne źródło przeciwutleniaczy, witaminy A i E, cynku i krzemionki (czyli elementów niezbędnych do tworzenia zdrowych, mocnych i odpornych na uszkodzenia włosów). Pomaga zwiększyć połysk i miękkość włosów.


Sposób użycia: 


Dobrze wstrząśnij produkt. Spryskaj lakierem JOICO JoiMist Firm suche włosy - z odległości ok. 20-30 cm.Kupując produkt JOICO z hologramem masz pewność, że jest on ORYGINALNY i pochodzi z autoryzowanego źródła sprzedaży. Hologram oznacza, że produkt był przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, jego skład jest bezpieczny, a termin ważności nie upłynął. 
 
kup_onlinekup_w_salonie
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!