x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Style & Finish
JOICO DesignWorks
Pojemności: 300 ml
JOICO DesignWorks z linii Style&Finish to lakier elastycznie modelujący. Produkt modeluje włosy, pozostawiając je elastycznymi i łatwymi do czesania. Zapewnia niewyczuwalne w dotyku utrwalenie, którego stopień można regulować w zależności od potrzeb, bez obciążania fryzury. Nadaje wyjątkowy połysk przez cały dzień

W Design Works została zastosowana technologia Bio-Advanced Peptide Complex™, czyli wyjątkowa mieszanka, która naprawia ubytki we włosach, a także tworzy tarczę ochronną, nie dopuszczając do kolejnych uszkodzeń. Dzięki tej technologii włosy staną się zdrowe i pełne blasku. 

Dlaczego pokochasz JOICO DesignWorks?
  • Lakier elastycznie modelujący.
  • Ułatwia rozczesywanie pasm.
  • Nie obciąża fryzury.
  • Dodaje połysk na cały dzień.
  • Poziom utrwalenia: 3.

Sposób użycia: Rozpyl na włosy z odległości 20-30 cm. Stylizuj według uznania.

Kupując produkt JOICO z hologramem masz pewność, że jest on ORYGINALNY i pochodzi z autoryzowanego źródła sprzedaży. Hologram oznacza, że produkt był przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, jego skład jest bezpieczny, a termin ważności nie upłynął. 

 
kup_onlinekup_w_salonie
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!