x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
JOICO HydraSplash
Szampon JOICO HydraSplash Hydrating Shampoo
Pojemności: 300 ml, 1000 ml
JOICO HydraSplash Hydrating Shampoo to szampon do włosów cienkich, przesuszonych i kruchych. Dodaje włosom odpowiedniego nawilżenia, bez efektu obciążenia, które może sprawić, że fryzura będzie wyglądała płasko. Na szczęście szampon JOICO HydraSplash Hydrating Shampoo o bogatej, luksusowej pianie szybko oczyszcza włosy ze wszelkich zanieczyszczeń, pozostawiając na nich naturalną warstwę wilgoci. Efekty? Włosy nawilżone, dobrze oczyszczone, miękkie i zdrowe!

Dlaczego pokochasz JOICO Hydrating Shampoo?
  • Bogata piana dokładnie oczyszcza włosy pozostawiając naturalną wilgoć.
  • Włosy są odczuwalnie miękkie i głęboko nawilżone.
  • Nie obciąża włosów.
  • Pozostawia włosy naturalnie lekkie.

Sposób użycia: Aplikuj niewielką ilość produktu na mokre włosy od długości, aż po końce i wykonaj masaż głowy, aby powstała piana. Następnie dokładnie spłucz, a w razie potrzeby powtórz czynność.


Kupując produkt JOICO z hologramem masz pewność, że jest on ORYGINALNY i pochodzi z autoryzowanego źródła sprzedaży. Hologram oznacza, że produkt był przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, jego skład jest bezpieczny, a termin ważności nie upłynął. 
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!