x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Oksydanty
Developery
Wody utlenione JOICO VERO K-PAK COLOR 10-40VOL.

Wody utlenione JOICO z serii VERO K-PAK COLOR to paleta czterech mocy – 3%, 6%, 9% oraz 12%. Wody JOICO z farbami JOICO zawierającymi wyłącznie znakomitej jakości czyste pigmenty oraz niską zawartość amoniaku tworzą synergię i gwarantują znakomite efekty podczas oraz po koloryzacji. Kolor jest trójwymiarowy i świetlisty oraz utrzymuje się na włosach bez żadnych zmian przez długi czas.

Dzięki wodom JOICO czas rozjaśniania zostaje wydłużony, przez co włosy są bezpieczne, a skutki stresu oksydacyjnego złagodzone. Wydłużenie czasu rozjaśniania sprawia, że proces koloryzacji staje się jak najbardziej neutralny, a negatywne skutki zostają wyeliminowane.

Tym, co wyróżnia wody JOICO, jest zawarty w wodach JOICO skwalen – silny antyoksydant stanowiący składnik płaszcza lipidowego ludzkiej skóry, który podczas koloryzacji działa neutralizująco i łagodząco. Skwalen to składnik przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy o właściwościach chemoprewencyjnych. Wody JOICO mają kremową konsystencję pozwalającą na tworzenie z farbą jednolitej mieszanki, która nie spływaumożliwia równomierną aplikację oraz przewidywalny efekt koloryzacji.
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!