x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
JOICO z certyfikatem PETA!

Joico od wielu lat ma misję, aby nieść radość związaną z pięknymi, zdrowymi włosami. Z dumą informujemy, że od teraz nasze produkty otrzymały oficjalny certyfikat organizacji People for the Ethical Treatment of Animals – PETA.
 

JOICO od zawsze miało misję, aby żyć w zgodzie z naturą i troszczyć się o najbardziej bezbronne istoty. Certyfikat PETA potwierdza, że nie wykorzystujemy zwierząt ani produktów odzwierzęcych przy wprowadzaniu na rynek swoich kosmetyków, nie wykonujemy testów swoich produktów na zwierzętach i jesteśmy przyjaźni dla środowiska. Konsumenci mogą być pewni, że produkty Joico, które kupują z legalnych kanałów sprzedaży, nie ingerują w świat zwierząt. 
 

Weryfikacja PETA dla produktów Joico oznacza również, że każdy dostawca, z którym firma współpracuje, przestrzega tych samych standardów, a produkt został sprawdzony pod tym kątem. Bezpieczeństwo, na którym zależy nam najbardziej, jest zapewnione dzięki stosowaniu odpowiednich surowców oraz (w niektórych przypadkach) potwierdzane poprzez testy płatkowe z udziałem ludzkich ochotników (wszystko to dzieje się pod nadzorem lekarza), jak i alternatywnych testów bez udziału zwierząt. 
 

Marka JOICO zaangażowana jest w tworzenie produktów do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów z wykorzystaniem najnowszych technologii i składników, które w żaden sposób nie szkodzą zwierzętom. Zachęcamy naszych fryzjerów i konsumentów do dokonywania świadomych zakupów i używania kosmetyków, które nie są testowane na zwierzętach. Poprzez wspólną pracę oraz krok w przyszłość możemy zatroszczyć się o tych, którzy nie mają głosu i często cierpią najbardziej. Wykonywanie testów na zwierzętach jest bowiem okrucieństwem i w obecnych czasach, w których mamy tak ogromny dostęp do nowych technologii, powinno być zabronione. 

PETA to międzynarodowa fundacja, która walczy o prawa zwierząt. Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do grona firm, które nie przyczyniają się do krzywdy zwierząt. To wspaniały, jak i konieczny krok do tego, aby uczynić świat jeszcze lepszym – bez przemocy i okrucieństwa.

 

 

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!