x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
#WażnaData - jak rozpoznać datę ważności
#WażnaData to dla nas wyjątkowy czas, w którym produkty Joico mogą być bezpiecznie używane. Co to oznacza?

Kupując kosmetyk ulubionej marki chcesz mieć pewność, że sięgasz po produkt pochodzący z autoryzowanego źródła, który jest bezpieczny dla twojego zdrowia oraz, co za tym idzie, gwarantuje efekt, jakiego oczekujesz. Jeśli nie chcesz się zastanawiać, jak powinien wyglądać oryginalny kosmetyk, zawsze kupuj produkty Joico w autoryzowanych przez wyłącznego dystrybutora punktach sprzedaży.

Aby wspierać Was w całym procesie zakupowym, wyjaśnimy jak rozpoznać świeże kosmetyki Joico i podpowiemy gdzie je kupić bez żadnego ryzyka.
 
W związku z dużą ilością otrzymywanych zapytań i stale pojawiającymi się aukcjami internetowymi z oferowanymi produktami przeterminowanymi i pochodzącymi z nieautoryzowanej przez producenta dystrybucji, za które polski dystrybutor nie bierze odpowiedzialności, uruchamiamy możliwość sprawdzenia daty produkcji zakupionego produktu.
Zakup produktów w autoryzowanych punktach sprzedaży gwarantuje, że produkt ma odpowiedni termin przydatności do użycia.Stosowanie kosmetyków po dacie produkcji - co Ci grozi?

Przydatność kosmetyków zależy od przydatności po otwarciu oraz daty produkcji.

PAO - Przydatność po otwarciu

Przydatność kosmetyków po otwarciu - PAO (period after opening). Część kosmetyków należy zużyć w przeciągu określonego czasu od otwarcia, ze względu na utlenianie i czynniki mikrobiologiczne. Na opakowaniu tych kosmetków umieszczona jest ikonka otwartego słoiczka, na którym znajduje się wartość wyrażana w miesiącach, np. 12 miesięcy i oznacza dokładnie „termin przydatności do użycia po otwarciu”. 

Data produkcji

Kosmetyki nieużywane też starzeją się i wysychają, zmienia się ich konsystencja i skuteczność, a niektóre składniki mogą powodować niechciane skutki.

Kosmetyki należą do grupy produktów, które, ponieważ mają kontakt ze skórą, mogą, kiedy są przeterminowane, powodować uczuleniaalergie, świąd, pieczenie, wysypkę
Co więcej, przeterminowane produkty tracą swoje właściwości, co w przypadku produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów ma kluczowe znaczenie. Stosując przeterminowane kosmetyki możesz zauważyć brak efektu, jaki dany kosmetyk gwarantuje. 


 

Jak znaleźć datę produkcji kosmetyku Joico?

#WażnaData czyli data produkcji kosmetyków Joico jest specjalnie zakodowana. Aby ją poznać i mieć pewność, że produkt jest świeży i bezpieczny dla zdrowia, wystarczy, że na opakowaniu odnajdziesz kod (na tubach występuje on na miejscu zgrzewania, na innych opakowaniach szukaj na spodzie, odwracając produkt do góry nogami).

Jak sprawdzić zatem termin przydatności do użycia zakupionego produktu Joico?

Jeśli posiadasz zakupiony w innym źródle, niż autoryzowane miejsca sprzedaży (salony fryzjerskie i/lub sklep on-line Miasto Włosów) produkt marki Joico i chcesz sprawdzić czy jest on przeterminowany, postępuj zgodnie z następującą procedurą:
 
 1. Wyślij pod adres kod@joicopolska.pl:
  - zdjęcie produktu z przodu z widoczną nazwą i napisami
  - zdjęcie z tyłu z widocznymi napisami oraz
  - zdjęcie spodu z widocznym kodem 
  - zdjęcie dokumentu zakupu lub potwierdzenie mailowe dokonanej transakcji z widocznymi danymi sprzedawcy
   
 2. bezpośrednim mailu zwrotnym otrzymasz bon rabatowy na zakupy w sklepie Miasto Włosów w wysokości 20% - skorzystaj z niego jeśli zechcesz dokonać zakupu w jedynym autoryzowanym punkcie on-line.
   
 3. kolejnym wysłanym do Ciebie mailu mailu otrzymasz informację o dacie przydatności do zużycia produktu, który został zakupiony przez Ciebie w nieautoryzowanym miejscu sprzedaży. 
  UWAGA: Prosimy o cierpliwość, sprawdzenie produktu może zając kilka dni. 
   
 Gdzie bezpiecznie kupić oryginalne i świeże kosmetyki Joico?

Jeśli chcesz mieć pewność, że produkty Joico, które kupujesz, są oryginalne i świeże, wybieraj wyłącznie autoryzowane przez oficjalnego dystrybutora punkty sprzedaży.

W Polsce są to:
Jedynie dokonując zakupu w tych miejscach możesz mieć pewność, że produkty nie są przeterminowane, a tym samym są bezpieczne dla twojego zdrowia oraz właściwej kondycji twoich włosów.

GDZIE KUPIĆ ORYGINALNE PRODUKTY? 
Tylko w autoryzowanych sklepach i profesjonalnych salonach fryzjerskich. 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!