x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Keratynowa koloryzacja Joico & Łukasz Urbański
Jesteś fryzjerem, który stawia przede wszystkim na niezawodne rozwiązania w pielęgnacji i koloryzacji włosów, a ich bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu? Wejdź do świata Keratynowej koloryzacji Joico, którą wybierają najlepsi styliści na świecie. Poznaj formuły zaprojektowane przez kolorystę gwiazd - Łukasza Urbańskiego i wyróżnij się na tle konkurencji. 

Odważ się na nowość, która zmienia oblicze fryzjerstwa!
Przetestuj za darmo Keratynową koloryzację Joico i zobacz różnicę po jednym zabiegu.

 Wejdź a stronę www.keratynowakoloryzacja.joicopolska.pl i zapisz się na darmowe testy już dziś. 

Keratynowa koloryzacja Joico to zabieg hybrydowy – łączy koloryzację z ich jednoczesną odbudową i ochroną.

Podczas zabiegu włos jest wypełniany cząsteczkami keratyny, dogłębnie pielęgnowany, zmiękczany, uelastyczniany. To stanowi doskonałą bazę do części koloryzacyjnej, w której cząsteczki koloru dostarczane są do wnętrza włosa. Keratyna stanowi kotwicę dla pigmentu, dzięki temu masz mieć pewność, że kolor utrzymuje się o wiele dłużej na włosach, nie płowieje i nie zmienia odcienia. Tego przecież nie lubisz najbardziej po koloryzacji.

Keratynowa koloryzacja Joico wyróżnia się też tym, że zawiera, jako jedyna na świecie, keratynę identyczną jak ta obecna we włosie ludzkim, co pozwala na optymalną odbudowę struktury włosa i stuprocentowe dopasowanie cząteczek keratywny do miejsc ubytków. Inne rodzaje keratyny obecne na rynku posiadają zbyt mało odpowiednich cząsteczek, by w pełni uzupełnić  te luki.

Więcej o Keratynowej koloryzacji Joico przeczytasz tutaj.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!