x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Ironclad - niezbędna ochrona podczas stylizacji

Wreszcie jest - produkt, który tworzy barierę ochronną dla włosów podczas stylizacji nawet do 230°C. Przeznaczony do każdego rodzaju włosów produkt sprawi, że nigdy więcej suszarka, lokówka i prostownica nie uszkodzą delikatnych pasm. Stylizuj i twórz, także na ciepło, bez obaw!

Wiemy, że korzystanie z najwyższej jakości narzędzi do stylizacji sprawia, że twoja fryzura wygląda pięknie i wyjątkowo, w sposób, którego oczekujesz - ale wiemy też, że nawet narzędzia do stylizacji mogą uszkodzić swoim ciepłem delikatne pasma. Dlatego właśnie stworzyliśmy Ironclad - wystarczy zaaplikować go na włosy i stylizować bez obaw!

Ironclad to ochronny spray do stylizacji na ciepło przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, także do tych elektryzujących się i kręconych. Tworzy on barierę ochronną przed wysoką temperaturą oraz zapobiega ich elektryzowaniu się aż do 72 godzin. Wystarczy spryskać nim pasma z odległości 20-25 cm przed zastosowaniem jakiekolwiek stylizacji na ciepło - prostownicy, lokówki, a nawet suszarki.

Jest to możliwe dzięki AquaLastic™ - to nasza genialna mieszanka polimerów i przeciwutleniaczy, która aktywowana przez ciepło zapewnia ochronę przed elektryzowaniem i nawet bardzo intensywną stylizacją za pomocą narzędzi termicznych - aż do 230°C! Dodatkowo Bio-Advanced Peptide Complex™ zapewnia wytrzymałość i połysk za jednym zamachem.
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!