x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Joico
InstaTint - sprawdź czy to dla ciebie
Sprawdź jak działają spraye JOICO InstaTint, jak ich używać i w jaki sposób najlepiej je aplikować na włosy. Dowiedz się wszystkiego o farbujących włosy sprayach i bądź ekspertem w dziedzinie najnowszych trendów. Bierz przykład z gwiazd i blogerek z całego świata, które pokochały tymczasową koloryzację i prześcigają się w tworzeniu fryzur znanych na całym świecie.

 
Więcej

InstaTint - jak to działa?
InstaTint - spraye koloryzujące, nadające pasmom nowe odcienie bez zobowiązań i zniszczeń to najnowszy, najlepszy i najszybszy sposób na zmianę wizerunku na jak długo chcesz - dzień, weekend, całe lato. Ty decydujesz! Spraye farbujące JOICO to rozwiazanie dla wszystkich, którzy nie lubią nnudy oraz podążają za trendami. Ten na kolorowe włosy przywędrował zza oceanu, a dokładnie ze słonecznej Kalifornii.
 
Więcej

InstaTint - paleta kolorów
InstaTint to najnowszy produkt z gamy JOICO. Najmodniejsze kolory prosto ze słonecznej Kalifornii dodają życia, pozwalają kreować nową modę i sprawiają, że każda stylizacja staje się unikalna. Pięć letnich kolorów oraz unikalna formuła sprawiają, że tymczasowa koloryzacja włosów stała się najgorętszym trendem tego sezonu. Poznaj wszystkie kolory JOICO InstaTint i baw się nimi przez całe lato.

 
Więcej

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!