x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Misja

RADOŚĆ


Według nas nie ma na świecie nic piękniejszego niż zdrowe, zadbane włosy, co nieodłącznie wiąże się z  intensywnym połyskiem, czystym kolorem i wspaniałą strukturą.
Każdego dnia nasi styliści na całym świecie sprawiają radość kobietom i  mężczyznom oraz ich włosom. My bowiem wiemy, że szczęśliwe włosy wpływają na dobre samopoczucie.
W JOICO od lat dbamy o to, aby każdy kosmetyk odpowiadał na określone potrzeby włosów i gwarantował im konkretne rezultaty. I tak jest, bo my zawsze dotrzymujemy obietnic i  nie chdzimy na kompromisy. Radość jest sednem naszej pracy, ponieważ wiemy, jak sprawiać radość, jak tę radość tworzyć i jak się nią dzielić.

MISJA


Misją naszej firmy jest dzielenie się radością zdrowych i pięknych włosów oraz zyskiwanie kolejnych zadowolonych fanów. Ale to nie wszystko. Robimy wszystko, aby sprawiać radość także naszej planecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom JOICO przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, co czyni naszą planetę miejscem jeszcze bardziej przyjaznym do życia.

SKŁADNIKI


W JOICO korzystamy wyłącznie z najlepszych, cenionych na całym świecie składników, takich jak masło shea, afrykański olejek Manketti, azjatycki olekek z magnolii i wiele innych. Dla nas żadne miejsce nie jest nieosiągalne, jeśli możemy w nim znaleźć odpowiednie dla nas składniki. Dlatego jesteśmy liderem w dziedzinie innowacji.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ


Nie składamy pustych obietnic bez pokrycia. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zarówno styliści w swoich zalonach, jak i kobiety i mężczyźni w swoich domach korzystali z produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów najwyższej jakości. Zawsze oferujemy wsparcie i nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!