Joico
Kariera
Joico
Kariera
Joico
Kariera

JOICO to amerykańska, ekskluzywna marka profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, którą tworzą pasjonaci pięknych i zdrowych włosów. Codziennie wspieramy salony fryzjerskie w ich pracy i sprawiamy, że staje się ona łatwiejsza i przyjemniejsza, a biznesy naszych partnerów prowadzimy na najwyższy poziom pomagając im dynamicznie rosnąć i wyróżniać się spośród konkurencji.

Dołącz do nas! Stań się częścią zespołu JOICO Polska i wraz z nami buduj świadomość jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek fryzjerskich na świecie. Bierz udział w nowatorskich projektach i twórz wizerunek marki, którą pokochały kobiety na całym świecie!

CLIENT SPECIALIST JOICO

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu, w którym przede wszystkim dbamy o znakomite relacje i efektywną współpracę między wszystkimi działami, poszukujemy osób nastawionych na sukces i pragnących pracować z wyjątkową marką wyznaczającą nowe trendy.
Zapraszamy osoby, które mają otwarty umysł, potrafią kreatywnie wykonywać swoją pracę i wciąż doskonalą się poszukując nowych rozwiązań na efektywną współpracę z klientami.

Co będzie należało do twoich obowiązków:

  • Współtworzenie zespołu Opiekunów marki JOICO i Keratynowa Koloryzacja
  • Promocja i sprzedaż produktów specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej (salony fryzjerskie)
  • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów
  • Raportowanie wyników swojej działalności
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Niezbędne doświadczenie w pracy handlowca, mile widziane w branży fryzjerskiej lub kosmetycznej
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
  • Wymagane prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie i zgranym zespole
  • Wynagrodzenie uzależnione od jasnych i mierzalnych wyników pracy
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Samodzielność organizacji pracy
  • Narzędzia umożliwiające realizację zadań
  • Bardzo atrakcyjny system motywacyjny

Zależy nam na proaktywnej postawie i samodzielności w działaniu.
Z pewnością wspólnie znajdziemy dla ciebie drogę rozwoju i zapewnimy narzędzia, dzięki którym będziesz mógł pracować komfortowo i efektywnie.

Zainteresowała cię nasza oferta?

Prześlij swoje CV pod adres praca@joicopolska.pl w tytule wpisując nazwę województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"