Joico
O firmie
Joico
O firmie
Joico
Kariera
Dołącz do nas! Stań się częścią zespołu JOICO Polska i wraz z nami buduj świadomość jednego z najbardziej rozpoznawalnych marek fryzjerskich na świecie. Bierz udział w nowatorskich projektach i twórz wizerunek marki, którą pokochały kobiety.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Edukator kreatywny JOICO

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, chcesz sprawdzić się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów fryzjerskich, posiadasz dużą wiedzę i umiejętności pozwalające na samodzielną pracę oraz entuzjazm, którym potrafisz zarażać innych, dołącz do Zespołu Edukatorów JOICO. Miej swój wkład w edukację i rozwój wiedzy oraz kreowanie trendów zgodnych z filozofią marki.
Prześlij swoje zgłoszenie pod adres rekrutacja@joicopolska.pl z krótkim opisem swojej osoby. Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Asystent Marketingu JOICO

Opis stanowiska
- Organizacja i planowanie szkoleń fryzjerskich
- Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
- Tłumaczenie materiałów instruktażowych
- Pełna opieka nad szkoleniem i budżetem

Wymagania
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, PR, filologia polska, dziennikarstwo)
- Znajomość języka angielskiego (min. poziom C1)
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole
- Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
- Doskonała organizacja pracy
- Kreatywność, sumienność i terminowość
- Zmysł estetyczny
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

Gwarantujemy
- Umowa o pracę
- Praca w stabilnej firmie z młodym zespołem
- Bardzo dobre standardy oraz warunki pracy w kulturze przyjaznej pracownikowi
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pod adres pdunal@joicopolska.pl

Konsultant handlowy JOICO
Opis stanowiska:

  •     Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie i raportowanie
  •     Kompleksowa obsługa Klientów oraz pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  •     Budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami
  •     Koordynowanie realizacji zamówień i monitoring należności od Klientów
  •     Monitorowanie sytuacji rynkowej

Wymagania:

  •     Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  •     Znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  •     Inicjatywa i dynamizm w działaniu
  •     Wysoka kultura osobista
  •     Wytrwałość i zaangażowanie w dążeniu do celu
  •     Znajomość obsługi pakietu MS Office
  •     Czynne prawo jazdy kat. B
  •     Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •     Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie i zgranym zespole
  •     Wynagrodzenie uzależnione od jasnych i mierzalnych wyników pracy
  •     Możliwości podnoszenia kwalifikacji osobistych i zawodowych
  •     Samodzielność organizacji pracy (zadaniowy czas pracy)
  •     Narzędzia umożliwiające realizację zadań

Narzędzia pracy: telefon, samochód

W treści ogłoszenia należy wpisać nazwę województwa, w którym kandydat będzie mógł podjąć pracę (lubelskie, mazowieckie lub wielkopolskie).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"